PURINA ONE Sensitive, sisaldab rikkalikult kalkuniliha ja riisi

Kassid on teada-tuntud pirtsakad sööjad, kuid see võib tuleneda ka tundlikust seedimisest ja isust. Purina ONE Sensitive’i Bifensisega kassitoit sisaldab kõiki toitaineid, mida su tundlik lemmikloom oma tervise säilitamiseks vajab.

Meie tundlikele kassidele mõeldud toit sisaldab kvaliteetseid koostisosi, mis on valitud oma hea seeduvuse tõttu. Rikkalikult kalkuniliha ja riisi sisaldav toit on valmistatud maitsvate koostisosadega, et ergutada isu. Samuti on selles rikkalikult isuäratavaid maitseid, et sinu kass saaks nautida tervislikku toitumist maitses järele andmata. Suurepärase maitse ja väiksema arvu valguallikatega koostis aitab toitu paremini omastada ning taluda.

Õrnale seedesüsteemile mõeldud kassitoit sisaldab looduslikke kiudaineid, mis aitavad muuta väljaheite tugevamaks ja vähendavad vaid 14 päevaga selle ebameeldivat lõhna 24%* võrra. Samuti sisaldab see sigurit, looduslikku koostisosa, mis tõestatult vähendab väljaheidete lõhna, soodustab soolestiku mikrofloora tasakaalu ja toetab seedesüsteemi tervist. Purina ONE Sensitive’i Bifensisega kassitoidu väljatöötamisel on kasutatud spetsiaalseid koostisosi, mis sobivad õrna seedimise ja nõudliku maitsega täiskasvanud kasside vajadustega.

Proovi Purina ONE Sensitive’i Bifensisega kassitoitu juba täna.

Loe lähemalt

Tänu looduslikele kiudainetele tahkemad väljaheited ja 24% vähem ebameeldivat lõhna juba 14 päevaga

Tänu looduslikele kiudainetele tahkemad väljaheited ja 24% vähem ebameeldivat lõhna juba 14 päevaga**. * Purina teadustegevus. ** Vaata koostist.
Valitud valguallikad muudavad toidu paremini talutavaks.

Valitud valguallikad muudavad toidu paremini talutavaks.
Tänu kvaliteetsetele koostisosadele on toit hästi seeditav.

Tänu kvaliteetsetele koostisosadele on toit hästi seeditav.
Valmistatud maitsvatest koostisosadest, et ergutada kassi isu.

Valmistatud maitsvatest koostisosadest, et ergutada kassi isu.

  • ​Valgud: 36.0 %
  • Rasvasisaldus: 16.0 %
  • Toortuh: 7.5%
  • Toorkiud: 2.0%,
  • Oomega-6-rasvhapped: 2.0%

Kalkun (18%), riis (15%), mais, maisigluteenijahu, kuivatatud kalkunivalk, hernevalgukontsentraat, loomsed rasvad, sojajahu, kuivatatud peedi viljaliha (looduslikud kiudained 2%), mineraalained, hüdrolüsaadid (koos kuumtöödeldud Lactobacillus delbrueckii ja fermentum'i pulbriga 0,025%), pärm, kalaõli.  • A-vitamiin 35 000 IU/kg 
  • D3-vitamiin 1 100 IU/kg 
  • E-vitamiin 680 IU/kg 
  • C-vitamiin 160 mg/kg 
  • Tauriin 750 mg/kg

Vaata seda videot, et saada rohkem teada Purina ONE® Sensitive toote kohta

Toitmisjuhend


Soovitatav päevane kogus (grammi päevas)

Kassi kaal 2 - 4 kg 4 - 6 kg 6- 8 kg
Kogus 30 - 65 g 65 - 95 g 95 - 125 g
Soovituslikke toidukoguseid peaks kohandama vastavalt keskkonnatingimustele, looma aktiivsustasemele ja terviseseisundile. Värske ja puhas joogivesi peab olema igal ajal kättesaadav.