KOOSLUS, MIDA VÕID USALDADA
KUIV + MÄRG


Toitumine, mida usaldad, ja maitse, mida ta armastab

Märg- ja kuivtoit – kooslus, mida võid usaldada

Meie ekspertide loodud Purina ONE’i kuiv- ja märgtoit pakub kõiki tähtsaid toitaineid, mida su kass vajab. Purina ONE’i krõbedat kuivtoitu hakkab su kass peagi ihaldama ja Purina ONE’i märgtoit pakub talle nii vajalikku veekogust kui ka armastatud maitseelamust.

Kombineeritud toitumisega alustamine

Mixed Feeding Tab 1 Image

Ole kannatlik

Soovitame kassile uue toidu tutvustamiseks varuda 7–10 päeva, seega on kannatlik meel hädavajalik.

Muuda sissejuhatus meeldivaks

Proovi kassile pärast mängu maiuspalana veidi märgtoitu pakkuda. See aitab luua uue toiduga häid seoseid ning annab su kassile aega, et maitse, tekstuuri ja lõhnaga oma tempos harjuda.

Ole järjekindel ja loominguline

Kui tundub, et su kassile üks maitse eriti ei meeldi, ära anna alla.

Kassiomanikuna peaksid teadma, et kassid võivad olla väga valivad. Sageli on neil ainulaadsed maitse-eelistused. Seetõttu on Purina ONE’i tootesarjas mitu maitset – lõhest siiani, merikeelest kanani –, mis vastavad su kassi eelistustele ja toetavad ühtlasi tasakaalustatud toitumist.

Mixed Feeding Tab 2

Jälgi tema kasvavat isu

Kui su kass hakkab märgtoidu vastu huvi üles näitama, suurenda järk-järgult portsjoni suurust, kuni saavutad soovitusliku päevase koguse.

Kohanda segu

Vähenda kindlasti kuivtoidu kogust pakutavas toidus, et sa kassi üle ei toidaks. Järjekindlus aitab vältida sinu kassi toitumistsükli häirimist. Jälgi tema kasvavat isu.

Mixed Feeding Tab 3

Jälgi tema päevarütmi

Loomupäraselt on kassid kõige aktiivsemad enne päikesetõusu ja kohe pärast pimenemist. Kui sinu kass seda loomulikku rütmi järgib, proovi talle märgtoitu anda varahommikul ja pärast päikeseloojangut.

Päevakava

Mõõda valmis sobiv kogus kuivtoitu ja lase seejärel oma kassil kogu päeva toidupalakesi nosida.

Jälgi kassi toitumist, et hoida teda kaua tervena.

Pea vaid meeles, et kassid kohanevad erineva toitumiskavaga. Leia rutiin, mis sobib sulle ja su kassile kõige paremini, ning jälgi iga päev tema söömisharjumuste muutusi, et saaksid rohkem tema tervise kohta teada.

Avasta meie tootevalikut

Mixed Feeding Range