Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Your Pet, Our Passion.
Meie varasemad Purina in Society kohustused

Eelmised purina ühiskond­likud lubadused

Esmakordselt käivitasime oma 10 Purina in Society kohustust 2016. aastal ja oleme sellest ajast alates töötanud oma eesmärkide saavutamise nimel. Siit leiate rohkem teavet meie saavutuste ja viimase seisu kohta.

Tulemused

Me avaldasime Purina kümme ühiskondlikku lubadust esmakordselt 2016. aastal ja oleme sellest ajast saadik nende täitmise nimel tööd teinud. Siin saate lugeda lähemalt meie saavutuste ja hetkeseisu kohta.

Infograafik kass ja koer koos kausiga
Lemmikloomad: uuendused lemmikute tervise ja heaolu teenistuses
Meie eesmärk:
Toome 2021.–2022. aastal turule kümme uut lemmikloomade tervist ja heaolu parandavat toodet.

Me saavutasime eesmärgi, tuues turule 12 uut toodet, sh PURINA® PRO PLAN® NEUROCARE™ koertele, mis aitab parandada vana koera ajutalitlust.
Infograafika koostisainete läbipaistvus
Lemmikloomad: edendame läbipaistvust kogu tootevalikus
Meie eesmärk:
Pakkuda tarbijale hõlpsalt kättesaadavat, täpset ja selget teavet meie lemmikloomatoitude kohta.

Me täitsime selle lubaduse 2020. aastal ning sellised algatused nagu meie veebisaidid „Iga koostisaine on oluline“ ja „Sinu küsimused on olulised“ aitasid pakkuda inimestele kättesaadavat teavet selle kohta, kuidas me oma lemmikloomatoitu valmistame. Eesmärgi saavutamise kohta saate üksikasjalikumalt lugeda aruandest „Purina ühiskonnas“.
Infograafilised toidukaussid
Lemmikloomad: kunstlike värvainete eemaldamine meie toodetest
Meie eesmärk:
Eemaldame 2020. aastaks põhieinetest kõik kunstlikud värvained; eemaldame 2023. aastaks maiustest kõik kunstlikud värvained.

Me saavutasime eesmärgi kolm aastat enne tähtaega: eemaldasime einetest ja maiustest kõik kunstlikud värvained 2020. aastaks. Lugege lähemalt aruandest „Purina ühiskonnas“.
Infograafiline koer koos kaaludega
Lemmikloomad: lemmikloomade rasvumise vähendamine ennetusalaste koostööprogrammide kaudu
Meie eesmärk:
2023. aastaks toetavad meie kümme parimat turgu kogu Euroopas partnerlusi ja programme, mis aitavad lemmikloomade rasvumisohtu vähendada.

Jätkame koostööd loomaarstide ja käitumisteadlastega, et selgitada välja lemmikloomade rasvumise põhipõhjused ning otsida uusi viise, kuidas loomaomanikke selle probleemi lahendamisel abistada. Lugege meie algatuste kohta lähemalt aruandest „Purina ühiskonnas“.
Infograafiline käsi koos südamega
Kogukonnad: varjupaigast looma võtmise soodustamine koostöö ja partnerluse kaudu
Meie eesmärk:
2023. aastaks toetavad meie 10 parimat turgu kogu Euroopas programme ja organisatsioone, et aidata suurendada varjupaigast võetud lemmikloomade arvu.

Kokku on algatanud loomavõtmise partnerluse 28 riiki ligi 50 organisatsiooniga. Jätkame loomavõtmisprogrammide toetamist osana Purina kuuest uuest lubadusest.
Infograafik koer ja maja
Kogukonnad: toetame lemmikloomade tööle kaasa võtmist
Meie eesmärk:
Asutame 2020. aastaks üle Euroopa 200 ühendust, et toetada lemmikloomade tööle kaasa võtmise algatusi.

Me saavutasime eesmärgi 2020. aastal, olles algatanud „Pets at Work“ programmid 209 ettevõttes, kes on seda meelt, et inimestel ja lemmikloomadel on koos parem! Lugege lähemalt 2020. aasta aruandest „Purina ühiskonnas“.
Infograafiline tüdruk koos kassiga
Kogukonnad: vastutustundliku lemmikloomapidamise programmid lastele
Meie eesmärk:
2023. aastaks on meie vastutustundliku lemmikloomapidamise programmis osalenud kaks miljonit last.

Praeguseks on meie vastutustundliku lemmikloomapidamise programmis osalenud üle kahe miljoni lapse. Me jätkame lastele ja täiskasvanutele suunatud vastutustundliku lemmikloomapidamise programmide toetamist osana Purina kuuest uuest lubadusest.
Infograafiline töö inimestele kogu Euroopas
Kogukonnad: noortele töökohtade loomine üle euroopa
Meie eesmärk:
Oleme võtnud kohustuseks luua 2016. aastaks alla 30-aastastele Euroopa noortele Nestlé Purinas 1500 töö- ja praktikakohta.

Jõudsime uhkustundega eesmärgini 2016. aastal, olles pakkunud 2014.–2016. aastal tööd 2429 noorele. Loe selle lubaduse kohta lähemalt altpoolt.
Infograafiline pakend
Keskkond: jäätmeteta tuleviku poole
Meie eesmärk:
2025. aastaks oleme muutnud kõik oma pakendid taaskasutatavaks või ringlussevõetavaks.

2020. aastal olid 78% pakenditest ringlussevõetavad. Me jätkame jäätmeteta tuleviku poole püüdlemist osana Purina kuuest uuest lubadusest.
Infograafik vastutustundlik hankimine
Keskkond: vastutustundlik hankimine
Meie eesmärk:
Kõiki mereandidest koostisaineid püütakse 2022. aastaks vastutustundlikult.

2021. aastal hankisime 86% meie mereandidest koostisainetest vastutustundlikest allikatest. Me jätkame selles vallas tööd osana lubadusest uuendada loomatoitu ja koostisainete allikaid taastavate meetodite abil.
Purina in Society aruanne 2020
2020. aasta aruanne „purina ühiskonnas“
Lugege meie eelmise kümne lubaduse ja nende täitmise nimel tehtud töö kohta lähemalt 2020. aasta aruandest „Purina ühiskonnas“.
Meie 6 uut Purina kohustust
Tagasi purina kuue uue lubaduse juurde
Minge tagasi Purina lubaduste avalehele, kus saate tutvuda meie uute eesmärkidega.
CES team

Võta meiega ühendust!​

Oleme siin selleks, et vastata kõigile su küsimustele lemmiklooma kohta, olgu ta suur või väike, tõsimeelne või vigurivänt. Võid pöörduda otse meie poole igal ajal ja viisil. Telefonid töötavad esmaspäevast reedeni kell 9–17.​